null
nullnull

Kontakt

Prijepolje - 033 711 069

Prijepolje - 065 2711 069

Beograd - 011 26 88 234

Beograd - 066 652 9600

santourspp@mts.rs

santoursbg@mts.rs

Valterova 36, Prijepolje Balkanska 16, Beograd

Hunguest Hotel Sun Resort

Crna Gora - Herceg Novi

4.0

null

Hotel

null

Sopstveni prevoz

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

Informacije

Crna Gora
Herceg Novi

Ukupno noćenja

0

Ukupno dana

0
Cenovnik
Opis smeštaja
Uslovi plaćanja
POPUST 15% - RANI BOOKING POPUST ZA REZERVACIJE NAPRAVLJENE DO 15. 3. 2024.
POPUST JE URAČUNAT U CENE!


Hotel Hunguest Sun Resort 3* Herceg NoviUsluga polupansion, cene su po osobi i danu
Termin boravka
07. 05.01. 06.17. 06.08. 07.24. 08.08. 09.23. 09.
31. 05.16. 06.07. 07.23. 08.07. 09.22. 09.30. 09.
Primorka sa balkonom46,0058,0068,0078,0068,0058,0046,00
Vila44,0054,0062,0070,0062,0054,0044,00
Classic soba sa francuskim balkonom42,0052,0060,0068,0060,0052,0042,00
Primorka – pogled more60,0072,0088,00100,0088,0072,0060,00
Deluxe soba – pogled more68,0078,0094,00108,0094,0078,0068,00
Pomoćni ležaj22,0027,0031,0035,0031,0027,0022,00

Popusti za decu u classic sobi:
- Jedno dete do 4 godine u pratnji dve odrasle osobe boravi gratis;
- Jedno dete do 12 odrasle osobe u pratnji jedne odrasle osobe ima popust 50%;
- Dvoje dece u pratnji dve odrasle osobe: jedno dete do 12 godina plaća cenu pomoćnog ležaja, drugo dete do 4 godine boravi gratis;
- Dvoje dece do 4 godine u pratnji dve odrasle osobe borave gratis;
- Dvoje dece u pratnji jedne odrasle osobe: jedno dete do 12 godina ostvaruje popust 50%, drugo dete do 4 godine boravi gratis;
- Dvoje dece u pratnji jedne odrasle osobe: jedno dete do 12 godina ostvaruje popust 50%, drugo dete do 12 godina plaza cenu pomoćnog ležaja. 

Napomena: U slučaju dvoje dece u pratnji dve odrasle osobe, a oba deteta su starija od 4 godine, ne preporučuje se classic soba iz razloga što u iste fizički ne mogu stati dva pomoćna ležaja.

Popusti za decu u vili:
- Jedno dete do 12 godina u pratnji dve odrasle osobe boravi gratis;
- Jedno dete do 12 godina u pratnji jedne odrasle osobe ostvaruje popust 50%;
- Dvoje dece (jedno dete do 12 godina, drugo dete do 4 godine) u pratnji dve odrasle osobe borave gratis;
- Dvoje dece do 12 godina u pratnji dve odrasle osobe: jedno dete gratis, drugo dete plaća cenu pomoćnog ležaja;
- Dvoje dece do 12 godina u pratnji jedne odrasle osobe: jedno dete ima 50% popusta, drugo dete boravi besplatno;
- Troje dece (jedno dete do 4 godine, dvoje dece do 12 godina) u pratnji dve odrasle osobe: dvoje dece boravi besplatno, treće dete plaća cenu pomoćnog ležaja. 

Napomena: U slučaju troje dece od 4 do 12 godina preporučuje se connecting soba gde dvoje dece ostvaruje popust od 50%.

Doplate:
- Doplata za pun pansion 20,00€ po osobi dnevno;
- Noćenje sa doručkom – odbitak 5,00€ po osobi dnevno;
- Jednokrevetna soba – odbitak 10,00€ od cene dvokrevetne sobe;
- Boravišna taksa i osiguranje.

Cena uključuje: Smeštaj u klimatizovanim sobama, doručak i večeru na bazi švedskog stola, wellness centar (jaccuzi i sauna), otvoreni bazen za odrasle i bazen za decu, ležaljke i suncobrane oko bazena, parking i internet.